...Prawdziwe piękno choć ulotne jest dostępne...

Najwyższej jakości ramy do obrazów

Nasza firma

powstała w 1991 roku z siedzibą
w Siemianowicach Śląskich

Od początku działalności zajmujemy się produkcją ram na wymiar oraz wytwarzamy gotowe ramy z szybą w różnych formatach do hurtowej sprzedaży.

W czasie trwania naszej działalności poszerzaliśmy zakres naszych usług i produktów, dlatego też znani jesteśmy, jako firma produkująca passe-partout do oprawy zdjęć. W tym zakresie zasłynęliśmy nowatorskimi i oryginalnymi pomysłami.

Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo obrazy na sprzedaż online. W naszej internetowej galerii sztuki posiadamy dzieła znanych artystów oraz tych, którzy dopiero stają się rozpoznawalni.

internetowa galeria sztuki

Ogromny wybór oryginalnych dzieł sztuki

Każdy miłośnik sztuki poszukuje pięknego dzieła sztuki, które będzie ozdabiało jego kolekcję. Nasza galeria obrazów online prezentuje satysfakcjonujący wybór oryginalnych obrazów, które będą pasować do każdej domowej kolekcji.

Wystawiamy nie tylko obrazy, ale i rzeźby, które dla wielu miłośników sztuki stanowią najpiękniejszy prezent. Zapewniamy Państwu przegląd dzieł z różnych regionów kraju, od młodych artystów, jak i tych doświadczonych, mogących pochwalić się wystawami swoich dzieł na całym świecie.

Każdy z Państwa, może cieszyć się dziełem ulubionego autora we własnym domu.

Urzeczywistniamy marzenia o własnej kolekcji sztuki

Czy własna galeria sztuki to Państwa marzenie? Nasza internetowa galeria sztuki, umożliwia Państwu wybranie przepięknych dzieł, które zawieszone w domowym zaciszu, będą je ozdabiać.

Malarstwo współczesne, martwa natura, ekspresjonizm czy surrealizm to nie jedyne motywy, jakie mogą Państwo znaleźć na oferowanych przez nas obrazach. Wystawione rzeźby również są kwintesencja stylu starożytnego lub wręcz przeciwnie nowożytnego.

domowa galeria sztuki
galeria sztuki online

Najpiękniejsze obrazy, które pasują do każdego pomieszczenia

Każde dzieło ma inny charakter i przekazuje coś innego. Starannie wybieramy obrazy, które sprzedajemy. Dlatego mają Państwo możliwość zdobyć oryginalne dzieła sztuki, które zawieszone w domowej galerii czy w pokoju dziennym, będą wyglądać najlepiej w Państwa oczach.

Stawiamy kolekcjonerów sztuki na pierwszym miejscu i pomagamy wybrać obrazy, które będą do Państwa przemawiać, a jednocześnie pięknie ozdobią dom lub gabinet. Wybierając obraz, mogą Państwo również od razu wybrać do niego jedną z naszych autorskich ram. Projektujemy je w taki sposób, aby pasowały do naszych pięknych dzieł sztuki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dedykowanymi ramami, które z obrazami tworzą idealną parę.

Rzeźby to coś więcej niż dodatek, to inwestycja w piękne wnętrze

Jakie rzeźby warto obecnie kupić? Odpowiedź na to pytanie może być bardzo prosta. Sztuka przechodzi różne przemiany. Nie raz również sam artysta zmienia swój styl, a nawet próbuje tworzyć zupełnie nowe dzieła.

Tak samo jest z rzeźbami, których styl może być bardzo tradycyjny, jak i niezwykle nowoczesny. Wybierając rzeźbę do własnej kolekcji, powinni się Państwo kierować po prostu swoim gustem. W prowadzonej przez nas galerii sztuki online prezentujemy z ogromną przyjemnością różne rzeźby.

Tradycyjne statuetki i popiersia, jak również abstrakcję. Dowolnie wybrana rzeźba, jaką przedstawiamy w galerii z pewnością przypadnie do gustu kolekcjonerom . Będą pięknym dodatkiem w aranżacji wnętrza, inwestycją w sztukę, ale i prezentem dla bliskiej osoby. Nasze rzeźby to zdecydowanie coś więcej, aniżeli tylko dodatek mający wartość dekoracyjną. Każda będzie pięknie wyglądać w Państwa domu.

galeria obrazów online